Spelkalendern
Dannero
Första start 12:20
0ms
LOPP
1
12:20
2
12:42
3
13:04
4
13:26
5
13:47
6
14:07
7
14:27
8
14:46

Banförhållande: Lätt bana

3-åriga och äldre högst 450.000 kr. Körsvenskrav kat. 2. Körsvenner födda 030610 eller tidigare.
1640 m. Tillägg 20 m vid vunna 150.001 kr
Pris: 25.000-12.500-8.500-6.500-5.500-4.500-(2.000)-(2.000) kr.

PLAC. HÄST/KUSK TRÄNARE TID SPÅR/DIST KÖN ÅLDER ÄGARE UPPFÖDARE

1

3 Gala Shadow

Magnus A Djuse

Markus Pihlström

14.0

3/1640 S 5 Pihlström Trav AB, Timrå KÅK Förvaltning AB, Trollhättan

2

2 Todays Estelle

Per Linderoth

Anders Wallin

14.0

2/1640 S 7 Olsson Alvar, Torpshammar Th. Bergbom Konsult AB, Örnsköldsvik

3

1 Torte Lini

Kevin Svedlund

Kevin Svedlund

14.3

1/1640 V 6 Svedlund Kevin, m fl Bjärbom Linda, Norrköping

4

13 Keiron Nalan

Rikard N Skoglund

Mattias Berglund

13.9

6/1660 V 9 Berglund Mattias & Sjöberg Maria Danielsson Åke, Ljungbyholm

5

6 Mister Hill

Stefan Edin

Pär Ländin

14.8

6/1640 V 7 Salomonsson Ellenor, Indal Heed Anita, Askim

6

11 Front Pace

Tomas Pettersson

Jenni H Åsberg

14.0

4/1660 V 6 Easy KB, Uppsala Pace Trotting AB, Halmstad

7

9 Flare

Mikael H Björklund

Erica Sandström

14.0

2/1660 S 7 Sandström Erica & Björklund Mikael H Stefan T.Z.Melander HB & I Löfbergs AB

8

7 Vicomte d'Inverne

Mikael Östman
William Strand

Nina Hansen

15.1

7/1640 V 7 Hansen Nina, Finland Bard Alexander & Bermsjö Ulrich

O

10 Mr Joke Diamond(FI)

Micael Melander

Aleksi Kytölä

14.4

3/1660 H 6 Heikonen Riikka-Maria, Finland Heikonen Eila, Finland

O

8 Prince S.W.

Sofia Frilén

Tomas B Nilsson

14.5

1/1660 V 7 Nilsson Tomas B, Nälden Höglund Jan-Eric & Lisbet

O

12 Mr Charming

Henrik Svensson

Jan Falk

14.5

5/1660 H 9 Falk Jan & Lennart Henrik Svensson Travstall AB, Matfors

O

4 Akjas Funnytimer

Martin Åkerlund

Mattias Berglund

ug

4/1640 V 6 Firma Akjas & Dahlberg Göran Crona Gunnel & Dahlberg Göran

d

5 Bottnas Hunter

Mats E Djuse

Daniel Wäjersten

4g

5/1640 V 4 Stall Äventyr Nordemo Alf, Norrtälje