Spelkalendern
Umåker
Första start 14:45
LOPP
1
14:45
2
15:08
3
15:31
4
15:53
5
16:20
6
16:42
7
17:05
8
17:27
9
17:50
10
18:20
11
18:43
12
19:02

Banförhållande: Lätt bana

Falck Assistance lopp
3-åriga och äldre svenska och norska kallblodiga högst 350.000 kr. Körsvenskrav kat. 2. Körsvenner födda 040514 eller tidigare.
1640 m. Autostart. 12 startande.
Pris: 50.000-25.000-13.000-10.000-7.500-(5.500)-(3.500) kr. Lägst 1.500 kr till alla tävlande.

PLAC. HÄST/KUSK TRÄNARE TID SPÅR/DIST KÖN ÅLDER ÄGARE UPPFÖDARE

1

2 Crussi Dull

Örjan Kihlström

Jasmine Ising

24.1a

2/1640 V 5 Philip konsulting HB, Vänersborg Menhammar Stuteri AB, Ekerö

2

10 Tangen Ternar(NO)

Ulf Ohlsson

Öystein Tjomsland

25.1a

10/1640 H 6 Nilsen Jörn Gunnar, Norge Nilsen Jörn Gunnar, Norge

3

5 Järvsö Nilsingemar

Micael Melander

Tiina Koskinen

25.7a

5/1640 V 5 Team Brutukset Persson Jan-Olov, Hudiksvall

4

6 Zolglimten

Krister Söderholm

Jennifer Lundström

25.9a

6/1640 V 8 Lundström Jennifer & Roger Jakobsson Elin, Burträsk

5

8 Lill Elden

Robert Kärrman

Robert Kärrman

26.0a

8/1640 V 6 Kärrman Robert & T, Sundström R Pettersson Eva, Vallsta

6

3 Mellem Stjerne(NO)

Hanna Olofsson

Tone Merete Pettersen

26.3a

3/1640 S 6 Pettersen Tone & Ertzaas Börre, Norge Pettersen Tone M & Ertzaas B

0

7 Philip

Per Gustafsson

Kjell Lundmark

27.0a

7/1640 V 6 Lundmark Kjell & HB Christallet Ådin Bertil, Burträsk

0

12 Hauan Odin

Magnus A Djuse

Heidi Hiltunen

27.8a

12/1640 H 7 Teppo Aimo, Finland Einang Morten, Norge

0

9 Drivbest

Rikard N Skoglund

Fredrik Fransson

28.5ag

9/1640 H 5 Stall MonsterTrav.se Stikbakke Harald & Paul, Norge

0

1 Lill Alfred

Björn Goop

Klas Wahlberg

28.9ag

1/1640 V 8 Larsson Amalia & Wahlberg Klas Brunlöf Olov, Holmsveden

0

4 Myrsjös Magica

Mats E Djuse

Lina Tallberger

29.1ag

4/1640 S 5 Tallberger Lina, Heby Palmér Anders, Fjärdhundra

0

11 Vännfors Grynet

Mats Gällerstedt

Mats Gällerstedt

29.5a

11/1640 S 6 Nordli Sven Olaf, Vännäs Nordli Sven Olaf, Vännäs