Spelkalendern
Visby
Första start 12:20
LOPP
1
12:20
2
12:42
3
13:04
4
13:26
5
13:47
6
14:07
7
14:27
8
14:46
9
15:05
10
15:24

Presenteras av Reines El och Larm
3-åriga och äldre 12.001 - 60.000 kr. Körsvenskrav kat. 2. Körsvenner födda 040913 eller tidigare.
1620 m. Autostart. 12 startande.
Pris: 20.000-10.000-7.500-6.000-5.000-4.000-3.000-3.000 kr (8 priser). Lägst 1.500 kr till alla tävlande.

PLAC. HÄST/KUSK TRÄNARE TID SPÅR/DIST KÖN ÅLDER ÄGARE UPPFÖDARE

1

2 Solkattens Nikita

Fredrik Persson

Fredrik Persson

15.2a

2/1620 S 4 Bio Consulting i Söderköping AB, m fl Bio Consulting i Söderköping AB

2

3 Henning B.J.

Thomas Jonsson

Thomas Jonsson

15.4a

3/1620 V 5 Travtränare Thomas Jonsson AB, Nybro Johansson Maud, Östhammar

3

7 Vikens Ipa

Petter Karlsson

Cina Lassen

15.4a

7/1620 V 4 Horse Gold Team HB, Romakloster Fellbrandt Mikael, Axvall

4

12 Juno Sund

Petter Lundberg

Johanna Nordenankar

15.6a

12/1620 S 4 Nordenankar Johanna, Visby Erikssunds Trotting AB, Stockholm

5

8 Silver Gallant

Alice Johansson

Jeanette Johansson

15.9a

8/1620 V 7 Andersson Robert & Odder Anette Andersson Robert & Odder Anette

6

5 Ouyouboolooey

Patrik Franzén

Brita Berg

16.5a

5/1620 V 4 Team Sluggo HB, Visby Claesson Ulrika, Märsta

7

10 Lillnisse

Johan Wiman

Johan Wiman

16.5a

10/1620 V 4 Wallin Nils-Gunnar, Visby Wallin Nils-Gunnar, Visby

8

6 Kogarashi

Eva Lundahl
Axel Björklund

Linn Lyonné

16.9a

6/1620 H 3 Lyonné Linn & Björklund Axel Lyonné Linn & Åhlberg Anders

0

9 Queen of Clay

Martin Malmqvist

Moa Örevik

20.7a

9/1620 S 7 Örevik Jenny, Visby Elfstrand Mimmi & Reinestedt Christian

0

1 Simb Zeppelin

Micael Stjernström

Susanne Nordberg

25.9ag

1/1620 V 5 Nordberg Susanne, Romakloster Lindh Ulrik & Ylva

d

4 Take the Lane

Claes Sjöström

Sandra Stuxberg

9ag

4/1620 V 4 Stall Stuxberg AB, Stuxberg & Hellgren Prestera International AB, Limhamn

d

11 Jaza Remp

Torbjörn Östergren

Rebecca Jonasson

10ag

11/1620 V 4 Jonasson Maud & Jörgen Palonto Åsa & Jari

Välj spelbolag

Sport