Du är inloggad på Sulkysport.se - men du har ingen aktiv prenumeration.
Fokustema
Ny partner
Läs senare

ATG börjar samarbeta med stor tv-kanal

ATG har slutit partneravtal USA:s största tv-nätverk för trav- och galoppsport, TVG. Från och med idag får 45 miljoner amerikanska hushåll genom detta avtal tillgång till ATG:s spelprodukter.
Av
Lars G Dahlgren
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

SulkyProfiler

Markus B Svedberg

Vi på Sulkysport tar dig med på  framtidens  resa! Följ nio tränare när de delar med sig av sin vardag och sin strävan framåt via sina sociala medier-kanaler. Som trogen läsare av Sveriges oberoende travmedia får du dessutom kontinuerliga uppdateringar om deras verksamheter i vardag och tävling.